Implanty Zębowe | Oferta usług | Kontakt
Implanty - Dens VIP  
    Implanty Zębowe, Oferta usług, Galeria
  Dens VIP, Dyplomy i Certyfikaty, Oferta współpracy dla Lekarzy   Pytania i Terminologia, Artykuły i Ciekawostki  
 
   

Implantologia

 

IMPLANTY FRIADENT 

Implanty - Dla poprawy jakości życia

"... kiedy życie szczerzy zęby - uśmiechnij się na to!"

Kto nie chciałby mieć wspaniałego, idealnego uśmiechu? Ale nawet jeśli twoje zęby nadgryzł ząb czasu, twój dentysta może zastąpić brakujący ząb bez szlifowania sąsiednich. Od ponad 25 lat istnieje alternatywa do tradycyjnych mostów i protez - implant.

Implanty funkcjonują dzięki sztucznym korzeniom i są najbliższym możliwym substytutem naturalnych zębów. Mocno połączone ze szczęką, implanty pozwalają znów jeść, mówić i śmiać się bez zakłopotania.

 

 


 "... Sporty... piłka nadchodzi - zęby odchodzą!"

Dziecięce życie wypełnione jest zdartymi kolanami, śmiesznymi dziurami między zębami i całkowicie nowymi zębami. Nastolatkowie natomiast skupiają się na czymś zupełnie innym. Chcą mieć zęby jak gwiazdy kina. Niestety, uczestniczenie w sportach a raczej wypadki mogą czasem spowodować utratę jednego lub więcej zębów...
Stomatologia implantacyjna oferuje rozwiązanie- proste zastąpienie zęba może zwrócić idealny uśmiech. Implanty DENTSPLY Friadent mogą być użyte do natychmiastowego zastąpienia po utracie zębów - szybkie rozwiązanie dla dzisiejszego szybkiego stylu życia

 

 


 "... ludzie sukcesu potrzebują budzącego zaufanie uśmiechu!"

Dobry wygląd jest podstawą w dzisiejszym biznesie. Gdy stoisz w świetle reflektorów, ostatnią rzeczą, o którą chciałbyś się martwić, to twoje zęby. Implanty są bezpieczną alternatywą do częściowych protez. Ten rodzaj wyjmowanej protezy jest często odczuwany jako niechciane ciało obce.

Protezy z klamrami na brakujące zęby często sprawiają trudności, szczególnie podczas jedzenia i mówienia. Inaczej, niż w przypadku odtworzenia implantami, które są bezpiecznie zakotwiczone i z którymi czujesz się lepiej, niż z naturalnymi zębami.

 

 


 "... moje problemy z protezą? Nareszcie rozwiązane!"

Nawet starsi ludzie chcą zachować dobrą jakość życia. Jeśli straci się kilka lub wszystkie zęby w ciągu lat, implanty są najlepszym sposobem na odzyskanie uśmiechu, a także możliwości jedzenia i wyraĽnego mówienia.
Implanty są bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem dla bezzębnych szczęk. Proteza może być bezpiecznie umieszczana na tych zamocowanych kotwicach. Najczęściej leczenie może być wykonane bardzo szybko. Implanty umieszcza się rano i twoje zęby są dostarczane w ciągu kilku godzin. DENTSPLY Friadent: nie ma szybszego sposobu na odzyskanie jakości życia

 

 


 "... idealne zęby musza mieć korzeń... Albo implant!"

Implant to mały słupek wykonany z biozgodnego tytanu zastępujący korzeń zęba. Jest on wprowadzany do szczęki, a kość przyczepia się do implantu w bardzo krótkim czasie. Gdy raz zostaną umieszczone, twój dentysta może na tych sztucznych korzeniach mocować korony, mosty lub sztuczne szczęki.
Wykonane połączenie daje wiele korzyści. Zęby umieszczone na implantach zachowują się bardziej naturalnie, niż konwencjonalne protezy. I zupełnie inaczej niż w przypadku konwencjonalnych mostów, nie jest konieczne szlifowanie zdrowych sąsiednich zębów. Implanty pomagają także zachować kość, która ulega resorpcji po utracie zęba.

 

 


 

"... opieka nad nowymi zębami. A jak tam koszty?"

Skrupulatna higiena jamy ustnej jest podstawą w osiągnięciu długofalowego sukcesu dla twoich implantów. Implanty stomatologiczne przetrwają tak długo jak naturalne zęby, jeśli będą odpowiednio zadbane. Twój dentysta i higienista odpowiedzą na wszystkie pytania.
Twój dentysta powie ci także ile kosztować będzie leczenie. Implanty DENTSPLY Friadent są naturalnym wyborem - zasługujesz na najlepszą jakość życia.

Przerwa z tyłu twoich ust:
Nie potrzebujesz konwencjonalnego mostu lub usuwalnej częściowej protezy. Nie będzie problemów z mówieniem i żuciem, ani drażnienia wywołującego odruch wymiotny. Nawet w przypadku centralnej przerwy między zębami, rozwiązanie implantowe oszczędza sąsiadujące zęby. Użycie implantów nie wymaga więcej skomplikowanych i nielubianych przytrzymujących klamer, jak przy konwencjonalnym leczeniu stomatologicznym. Nie przysparza to problemów z mówieniem i jedzeniem. Nie będziesz się już więcej czuł, jakbyś miał obce ciało w ustach.

Przerwa z przodu twoich ust:
Brakuje zęba. Implant ratuje cię przed szlifowaniem sąsiadujących zębów w celu nałożenia mostu. Korona implantu będzie wyglądać podobnie do naturalnego zęba.
Dla estetyki najważniejszy jest przód twoich ust.
Wybór implantu pozwoli odzyskać dawny wygląd. Rekonstruowana jest także linia dziąseł. Sąsiadujące zęby nie ulegają zniszczeniu - nie poddaje się ich szlifowaniu w celu przygotowania mostu lub założenia przytrzymujących klamer.

Szczęka bezzębna lub z kilkoma zębami:
Implanty z dodatkami zapewniają bezpieczne podtrzymanie dla protezy Proteza trzyma się pewnie na miejscu, a profil twarzy jest zachowany.Bezzębne szczęki nie muszą być poważnym problemem. Implanty oferują w bezpiecznie umieszczoną i funkcjonalną protezę. Aby być w stanie dobrze przeżuć każdy posiłek, mówić wyraźnie, mieć naturalny kształt twarzy - możesz znowu śmiało pokazywać się publicznie.

Braki brzeżnych zębów:
Jeśli brakuje jednego lub więcej zębów przy końcu twoich ust, twój dentysta może dobrać pojedynczy implant lub most zamiast usuwalnej protezy częściowej.
Używanie implantów w celu zastąpienia tylnych zębów może dać jeszcze lepszą jakość życia. Implanty mogą przywrócić ci funkcję żucia i zapobiegać opadaniu zgryzu. Zapobiegają także problemom pojawiającym się przy stosowaniu konwencjonalnych mostów i protezPamiętaj. implanty tylko z Dens VIP
  Copyright © 2009 Studio Reklamy ADGRAPE.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
  | Oferta usług | Implanty Zębowe | Galeria | Dens VIP | Dyplomy i Certyfikaty | Oferta Współpracy dla Lekarzy | Pytania i Terminologia | Artykuły i Ciekawostki | Kontakt
Implanty tylko z Dens VIP Implanty Zębowe Oferta usług Galeria Dens VIP Dyplomy i Certyfikaty Oferta Współpracy dla Lekarzy Pytania i Terminologia Artykuły i Ciekawostki Kontakt

implanty, implanty Bydgoszcz, korony Procera, korony porcelanowe, licówki porcelanowe, dentysta