Implanty Zębowe | Oferta usług | Kontakt
Implanty - Dens VIP  
    Implanty Zębowe, Oferta usług, Galeria
  Dens VIP, Dyplomy i Certyfikaty, Oferta współpracy dla Lekarzy   Pytania i Terminologia, Artykuły i Ciekawostki  
 
   

Implanty Zębowe

Moje wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta na licznych kursach i szkoleniach wiedza z zakresu implantologii (m.in. Curiculum implantologiczne w Niemczech na Uniwersytecie im. Johanna Wolfganga Goethe we Frankfurcie. Curriculum jest objęte systemem przyznawania punktów edukacyjnych na poziomie europejskim - ECTS European Credit Transfer System oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie im. Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie  nad Menem MASTER OF ORAL IMPLANTOLOGY ) gwarantuje Państwu najwyższą pewność przeprowadzanego leczenia i poczucie, iż znaleźliście się we właściwym miejscu. Gala wręczenia dyplomów odbyła się w dniu 16 marca 2013r w Willi Kenedy we frankfurcie n/Menem podczas I Kongresu MOI Nadrzędnym celem zastosowanego leczenia za pomocą implantów zębowych jest odtworzenie pięknego naturalnego uśmiechu. TV Regionalna Bydgoszcz nakręciła w lutym tego roku program z moim udziałem o natychmiastowej implantacji (bezpośrednio po usunięciu zęba) z natychmiastowym obciążeniem implantu koroną tymczasową. Chętnych zapraszam do obejrzenia filmu.

Utrata zębów to dla większości pacjentów poważny problem estetyczny, funkcjonalny i zdrowotny. Tylko niemowlęta wyglądają cudownie, kiedy w promiennym uśmiechu pokazują różowe dziąsła. Dla dorosłych ubytki w uzębieniu to prawdziwa katastrofa. Skłaniają wielu do towarzyskiej izolacji, utrudniają kontakty służbowe i osobiste. Często pacjenci po utracie zębów , czy to w wyniku próchnicy, urazu czy paradontozy popadają w depresję, czują się gorsi od reszty społeczeństwa.

Do niedawna pacjenci skazani byli na wyjmowaną protezę utraconego zęba lub zębów albo na cementowane mosty, które wymagały oszlifowania , czyli trwałego uszkodzenia, sąsiadujących zębów.

Implanty dają nam możliwość perfekcyjnego odtworzenia naturalnego uzębienia bez konieczności szlifowania zębów. Przywracają komfort gryzienia, mówienia, śmiania się wpływając bardzo pozytywnie na ogólną kondycję pacjentów.

Kiedy wszczepiam implant przyświeca mi myśl,
iż będzie on użytkowany do końca życia.


Zobacz ulotki:

Bond Bone - materiał do regeneracji kości
551 KB

Film o implancie ANKYLOS
10264 KB

Prezentacja implantów ANKYLOS
2355 KB
Implanty XIVE - wersja polska
Ulotka dla pacjentów
931 KB
Implanty MIS Seven - wersja polska
Ulotka dla pacjentów
3920 KB
Implants MIS Seven - english version
Information for patients
475 KB

[1]

Pamiętaj. implanty tylko z Dens VIP
  Copyright © 2009 Studio Reklamy ADGRAPE.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
  | Oferta usług | Implanty Zębowe | Galeria | Dens VIP | Dyplomy i Certyfikaty | Oferta Współpracy dla Lekarzy | Pytania i Terminologia | Artykuły i Ciekawostki | Kontakt
Implanty tylko z Dens VIP Implanty Zębowe Oferta usług Galeria Dens VIP Dyplomy i Certyfikaty Oferta Współpracy dla Lekarzy Pytania i Terminologia Artykuły i Ciekawostki Kontakt

implanty, implanty Bydgoszcz, korony Procera, korony porcelanowe, licówki porcelanowe, dentysta